Lojistik | ISK-SODEX ISTANBUL

Lojistik

Resmi Lojistik Firmasi (Fuar Alanı)

Gruptrans International Transport & Trade Co. Inc.

Organizatörün belirlemiş olduğu Resmi Lojistik firması fuar alanında yönetim ve güvenlik açısından tek yetkili firmadır. Resmi Lojistik firması’nın belirlediği vinç, forklift, şöför ve operatör dışında alanda kimse çalışma yapamaz. Resmi Lojistik firması ücret karşılığı şu hizmetleri sunar: Gümrük işlemleri, nakliye, yükleme, boşaltma, stand kurulumlarında teknik destek, işci temini ve depolama. Hizmet kurulum, fuar ve söküm tarihlerini kapsar.

Organizatör, sorunsuz bir fuar için katılımcı firmanın resmi lojistik firması ile zamanlı irtibata geçip gümrük, nakliye ve lojistik hizmetleri ile ilgili bilgi almalarını, özellikle nakliye ve gümrükte oluşabilecek olası sorunların önüne geçmek için bilgi paylaşımında bulunmalarını tavsiye eder.

Adres: Gruptrans International Transport. Co. Inc. Yenibosna Merkez Mah.
Kuyumcular sok. No: 4 C-1 Blok, Kat 2, Daire: 220,
Istanbul Vizyon Park, TR - 34197 Bahcelievler, Istanbul / TURKEY

İrtibat

ÜMRAN ÖZDİNDAR
[email protected]
+90 (212) 426 27 28 ALİ EREL

[email protected]
+90 (212) 426 27 28 25.

 

Sigorta 25.1. Ürün Sigortası

Ürün taşıma ve fuar boyunca oluşabilecek tüm zarar ve risklere karşı sigorta yapılması katılımcının sorumluluğundadır. Organizatör fuardaki hırsızlık veya herhangi bir zarardan dolayı sorumlu olmadığı gibi yetkili firmanın özel çalışmalarının saklandığı kasalara gelecek zararlardan da mesul değildir.

25.2. Üçüncü Şahıs Mesuliyet Sigortası

Fuar katılımcısı, fuar alanındaki yapıları ve tesisatı da içermek üzerefuar boyunca üçüncü şahıslara verdiği zararlardan sorumludur. Katılımcıların ve yasal temsilcilerinin ya da çalıştırdıkları personelin görevlerini yerine getirirken, şahsına veya mallarına gelebilecek zarardan organizatör firma sorumlu değildir.

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler