Ana Sayfa>Ziyaretçiler>Ziyaret Etme Sebepleri

Ziyaret Etme Sebepleri

  • Global iş fırsatları ve iş birlikleri imkanı
  • Potansiyel iş partnerleri ile B2B toplantı fırsatları
  • Sektör gelişmeleri ve yenilikleri ile ilgili konferans ve etkinlikler
  • Bina otomasyonu ve yangından korunma ürün gruplarının

ISK-SODEX Istanbul tüm sektör profesyonellerinin ziyaret etmesi gereken bir etkinliktir…

1. Sektörün Tüm Ürün Gruplarına Odaklanma
İki yıllık döngüde katılımcı ve ziyaretçileri için büyük avantajlar sunan ISK-SODEX Istanbul Fuarı, sektörün önde gelen üreticileri ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, tesisat, yalıtım sektörlerinde hem sanayii hem de ev tipi kullanımı için en son ürün ve hizmetlerini ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda sergilerler. Bu ürün gruplarının tümüne odaklanan ISK-SODEX Istanbul Fuarı, en yeni sistemlerin yanı sıra sektörün geleceğini belirleyen bir rol de oynar.

2. Uzmanlar ve Doğru Hedef Kitleyi Birbiri ile Buluşturur
Bir ticaret fuarından çok daha fazlası olan ISK-SODEX Istanbul, katılımcı ve ziyaretçilerini doğru hedef kitle ile buluşturur. Fuarın tanıtımı için yapılan ulusal ve uluslararası iş birlikleri ile ISK-SODEX Istanbul dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanında tanıtılır. Bu sebeple konusunda uzman profesyonel ziyaretçiler ve doğru hedef kitle, fuar katılımcıları ve ziyaretçileri ile buluşturulur. Siz de uzmanlarla fikir alış-verişi yapmak ve en son trendleri takip etmek için ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nda ziyaretçi olma fırsatını kaçırmayın…

3. Fuar Bağlantıları
2018 Fuarı verileri, ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın başarısını bir kez daha kanıtladı. Ziyaretçilerin %92’si fuardan edindikleri bilgiler ve kurdukları bağlantılardan memnun kaldılar. Fuar ziyaretçilerinin %85’i bağlı bulundukları ya da yönettikleri şirketlerde karar verme yetkisine sahip olduğundan katılımcılar da bu konu ile ilgili fuardan memnun ayrıldı. Bu sebeple fuar, ziyaretçiler için görüş alış verişinde bulunma, bağlantı kurma ve uzun dönem ilişkiler inşa etmek için çok önemli bir fırsattır.

ISK-SODEX Istanbul 2019 Katılımcılarımızdan Bazıları

Katılımcılar için Faydaları

ISK-SODEX ISTANBUL 2021'e Neden Katılmalısınız?

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler