Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: calendar_systems. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/sodex/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: calendar_systems_date_properties. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/sodex/public_html/includes/bootstrap.inc).
Ana Sayfa>Etkinlikler>B2B İkili İş Görüşmeleri

B2B İkili İş Görüşmeleri

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Organizatörlüğü’nde ISK-SODEX B2B Görüşmeleri

Uluslararası düzeyde bir ticaret hacmi oluşturmak için katılımcılarını doğru hedef kitle ile buluşturmak ISK-SODEX Fuarı'nın en önemli misyonudur. Bu kapsamda gerçekleştirilen ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) organizatörlüğünde düzenlenen ISK-SODEX B2B Görüşmeleri büyük önem taşımaktadır. Dünya çapında sektör profesyoneli katılımcıları ile 3 gün boyunca devam edecek olan B2B Görüşmeler sırasında katılımcılarımız, fuarda ilgilendikleri ürünlerin üreticisi olan ziyaretçiler ile tanışabilecekler. 

2019 yılında, 44 farklı ülkeden 163 alıcı ISK-SODEX'in B2B Toplantılarına katıldı ve büyük başarılara imza atıldı. 

 

B2B görüşmelerine gitmek için tıklayınız...

Katılımcı Görüşleri

Katılımcılarımızın ISK-SODEX hakkında söylediklerini okuyun

Eş Organizatörler / Destekleyen Dernekler